איך להישאר בריא | מרכז המשאבים למניעה

I.
רקע מקצועי

קיבלתי תואר ראשון בהצטיינות בפסיכולוגיה מאוניברסיטת הרדין-סימונס ב-1955. סיימתי תואר שני בתיאולוגיה בהצטיינות במדרשה התיאולוגית של יוניון בניו-יורק ב-1959. קיבלתי תואר Ph.D.‎ בדת ובפילוסופיה מאוניברסיטת דיוק ב-1963.

היו לי בעבר מינויים במשרה מלאה במחלקה לפילוסופיה באוניברסיטת טקסס באל פאסו מ-1965-1962, עד לדרגה של פרופסור עמית, במחלקת הדת באוניברסיטת השילוש הקדוש של סן אנטוניו מ-1969-1965, במחלקה ללימודי דת באוניברסיטת וינדזור של אונטריו, קנדה, מ-1975-1969, שם הגעתי לדרגה של פרופסור מן המניין. מאז 1973, החזקתי במינוי של פרופסור מן המניין ללימודי דת באוניברסיטה המתודיסטית הדרומית, בתפקיד יושב-ראש של המחלקה ללימודי דת מ-1986-1975 ומ-1993 עד היום.

אני חבר ותיק במעמד טוב באגודה האמריקנית של פרופסורים באוניברסיטה, האקדמיה האמריקנית לדת, האגודה לחקר מדעי של הדת, האגודה התיאולוגית האמריקאית, האגודה הקנדית ללימודי דת, האגודה התיאולוגית הקנדית, המועצה ללימודי דת, והחזקתי במשרות במשרדים הארציים, שימשתי כיושב ראש בוועדות מקצועיות או הייתי חבר בוועדות עורכים ברוב האגודות המקצועיות הללו.

אני פילוסוף של דת ותרבות עם מומחיות מיוחדת בדתות של העידן המודרני. בתור שכזה, בראש ובראשונה ענייני בצורות המשתנות של אמונה דתית ופרקטיקה דתית הן בתנועות דתיות עיקריות והן באלה החדשות יותר כיוון שדתות ותיקות וחדשות אלו מגיבות לאתגרים ולשינויים בחיים המודרניים. אני מלמד באופן סדיר מגוון קורסים ברמות של תואר ראשון ותואר שני במחקר המדעי ההשוואתי, הפילוסופי והחברתי של דת באוניברסיטה המתודיסטית הדרומית. אני גם ממשיך בתוכנית של מחקר ופרסום אקדמי בתחום ההתמחות שלי, ופרסמתי חמישה ספרים העוסקים במחשבה הדתית המודרנית שכותרתם 'נצרות רדיקלית' (1968), 'ה' ריצ'רד נייבור' (1977), 'הספקטרום המנופץ' (1981), 'שפל הרוח הנורא: מאמרים על דת ומהפכה' (1987), ו-'המקרה של דָאקְס: מאמרים על אתיקה רפואית ומשמעות אנושית' (1989) כמו גם מאמרים רבים בכתבי עת מובילים כדוגמת 'הסקירה התיאולוגית של הרווארד', 'כתב העת של הדת', 'כתב העת של האקדמיה האמריקאית של הדת', 'מחקרים בנושא דת', 'דת בחיים', 'סקירת המחקרים הדתיים', ו-'כתב העת לחקר מדעי של הדת'.

בתור מומחה לדתות מודרניות, ערכתי מחקר אקדמי נרחב על כנסיית הסיינטולוגיה. קראתי את רוב הטקסטים התיאורטיים שנכתבו ופורסמו על-ידי ל. רון האברד, סקרתי עלונים טכניים ואדמיניסטרטיביים רבים שהוכנו על-ידי מר האברד וקציני דת של הכנסייה, ובחנתי דוגמאות מייצגות של ספרי הדרכה בנושא הכשרה שנמצאים בשימוש על-ידי מורים ותלמידים בקורסים שונים המוצעים על-ידי הכנסייה. בנוסף קראתי מספר מחקרים עיתונאיים ואקדמאיים על כנסיית הסיינטולוגיה. בנוסף, דיברתי עם סיינטולוגים פעילים, וביקרתי בכנסייה שלהם ברחוב 46 ובסלבריטי סנטר שברחוב 82 בניו-יורק, בארגון השירות של פלאג בקלירווטר, פלורידה, ובסלבריטי סנטר בדאלאס.

II. משימה
הורד את הספר הלבן