פרופסור וונק מדבר על הכמות העצומה וההיקף של המורשת של ל. רון האברד. הוא אומר ״המסר של רון האברד הוא להביא שלום לעולם, להשיב מוסריות לעולם, לעזור לאנשים בכל מקום שאתה יכול ולכבד אנשים, את מי ואת מה שהם.״ הוא מתאר את התרומות של ל. רון האברד כ-״מה שהמאה הזאת זקוקה לו: חזון חדש, שאיפות חדשות בחיים וכבוד האחד לשני״.

טקסט וידיאו:

המסר של רון האברד הוא להביא שלום לעולם, להשיב מוסריות לעולם, לעזור לאנשים בכל מקום שאתה יכול ולכבד אנשים, את מי ואת מה שהם. וזה יוצר משהו חדש וזה מה שהמאה הזאת זקוקה לו, חזון חדש, שאיפות חדשות בחיים וכבוד האחד לשני.

המורשת של רון האברד – במידה מסוימת, כמה אנשים יעשו ואנשים ישוו, ולכמה אנשים זה כמו להשוות את התנ״ך או התלמוד או מה שזה לא יהיה, כי את המילים שלו שנכתבו – הוא כתב בעצמו – הן ימשיכו לנצח.

הוא ראה כל-כך הרבה דברים, הוא כתב כל-כך הרבה דברים, שזה מדהים. אם מישהו אחר היה עושה את אותו הדבר, הוא היה צריך שלוש תקופות חיים.

תרומתו של ל. רון האברד היא לא תרומה אחת אלא תרומות רבות, והדבר שהכי מדהים אותי זה שאם אתה מסתכל על מה שקורה עכשיו בתנועת הסיינטולוגיה, הם משתמשים בכלים שרון האברד יצר וזה עוזר לאנשים. תכניות נגד סמים, יש תכניות ללמידה טובה יותר, יש תכניות שיקום – אז לכל דבר יש תשובה. לכן זו תרומה גדולה.

ל. רון האברד ייזכר בזכות הרבה מאוד דברים, ואני חושב שזו שאלה מאוד אינדיבידואלית, שאלה אישית, כי לאנשים שנמצאים במרכזי גמילה מסמים ומקבלים את הכלים של רון האברד, זה יהיה עבורם הדבר הכי מדהים. לאנשים שמשתמשים בתכניות נגד סמים, עבורם זה יהיה הדבר הכי מדהים. אז זאת הסיבה שבגללה אני אומר שרון האברד יצר כל-כך הרבה דברים עבור כל-כך הרבה אנשים שונים, כך שכל אחד ימצא בזה משהו.

תנועת הסיינטולוגיה תגדל ותגדל לא רק בגלל הערך של עבודותיו, אלא גם בגלל תשומת הלב שהיא מקבלת. זה יגרום לאנשים להתעניין יותר ויותר – מה התנועה הזאת עושה? או מהי? אז אנשים יקראו את הספרים, ואז יותר ויותר אנשים יקראו את הספרים, ואפילו ילכו לארגון סיינטולוגיה ופשוט ייכנסו וייראו מה קורה שם.

הורד את הספר הלבן