ד״ר הרטני, המציין לשבח את התכניות לשיפור חברתי והמיזמים ההומניטריים בחסות ארגון הסיינטולוגיה, מתאר את ארגון הסיינטולוגיה, כ-״תחושה חזקה של רב-תרבותיות וכבוד וערך עצמי לאינדיבידואלים״ ש-״לא רק מתקבל כאן בברכה אלא שהוא כמעט חיוני.״ הוא משבח את ל. רון האברד בתור ״אחד מחדשני הדת הגדולים של המאה העשרים״.

טקסט וידיאו:

אני חושב שזו עוד אבן יסוד של סיינטולוגיה להפגיש מגוון רחב של קהילות שונות. בקומה למעלה ראינו כל-כך הרבה אנשים מתרבויות שונות ואמונות שונות נפגשים. זה היה פנטסטי, וכל ארגון שבאמת מגלם את התחושה החזקה הזאת של רב-תרבותיות, אוניברסליזם, כבוד וערך עצמי לאינדיבידואלים, הוא לא רק מתקבל כאן בברכה אלא שהוא חיוני כאן.

הדברים שאני הכי מעוניין בהם הם הדברים שאתם עושים בשטח, דברים שקשורים לנרקונון, קרימינון, תנועות חינוכיות, דברים שקשורים ללחימה בבערות, בסמים והיקף שלם של דברים אחרים, לכן, מרגש לראות שמרכז כמו זה ישמש עכשיו כמוקד התיאום עבור רבות מהפעילויות בקהילה שהארגון שלכם עורך.

מה שאני מרגיש בקשר לל. רון האברד וזה נעשה יותר ויותר ברור באקדמיה, זה שהוא אחד מחדשני הדת הגדולים ביותר של המאה העשרים. אז, המורשת שלו היא די מדהימה, אבל מעל כל זה הוא נראה כמו אחד מהחדשנים הרוחניים הדתיים של התקופה האחרונה ומשום כך, הוא אדם מאוד יוצא דופן.

הורד את הספר הלבן