בתיאורו את ההתנסויות האישיות שלו עם העזרה שארגון הסיינטולוגיה מציע, הכומר יאנגבלד שיבח את תורתו של ל. רון האברד בתור זו המציתה את אור הידע. הוא קידם בברכה את ארגון הסיינטולוגיה החדש של הארלם ״אור של תקווה בים הסוער של זמננו״, והוסיף, ״מי ייתן והוא יהיה מרכז השראה עבור תושבי הארלם ועבור תושבי כל הרבעים של העיר האהובה שלנו״.

טקסט וידיאו:

כפי שאנו אומרים, דרכי האל של הכתבים הנוצריים, אכן מסתוריות. רצונו אינו תמיד נמצא בזעם של רעידת אדמה, אלא גם בשקט ובדממה. הגיע רגע שבו אני, המטפל הראשי של הקהילה שלי, נכנסתי עם הראש בקיר הלבנים של מצוקה.

המטפל היה זקוק לקצת תשומת לב ולעיתים רחוקות, אם בכלל, אלו שטופלו מוכנים או מסוגלים אפילו למחזר או להשקיע בחזרה את הטיפול שניתן להם. אחים ואחיות, הכוח שלי היה חלש, האור שלי התעמעם והנטל היה קשה מנשוא.

יום אחד ניגשו אליי כמה מחברי הקהילה שלי שהם סיינטולוגים. באהבה רבה ובצורה משכנעת הם הציעו שאני לפחות אבדוק בעצמי, בלי להקשיב לשמועות, אלא אבדוק בעצמי את הטכנולוגיות של ל. רון האברד.

עשיתי את ה-Purification Rundown. וקיבלתי אודיטינג של דיאנטיקה ולמדתי קורסים שבהם עימתי את העבר שלי: גם הדברים שנעשו לי וגם הדברים שאני עשיתי. ואנשים התחילו לשים לב לזוהר שלי ... הזוהר שלי חזר!

ואתם יודעים מה השאלה? אתם לא יודעים מה השאלה? ״מה אתה עושה? אתה נראה כל-כך טוב. אתה נראה כל-כך שליו.״

והיום אני אנהג ברשלנות אם אני לא אחלוק כבוד למי שמגיע – אמי לימדה אותי ש... ״תהיה מספיק גדול כדי לחלוק כבוד לאחרים״. והעדות שלי היום היא שהטכנולוגיה של הסיינטולוגיה מאת ל. רון האברד העבירה אותי דרך עניינים מאוד מסובכים.

הטכנולוגיה, בדרך אחת עזרה לי רק על-ידי זה שהיא נתנה שם לכמה מהשדים – כמו אנגרמות! ולמדתי שלתת שם לשדים הוא הצעד הראשון, כלומר עד לקליר ... ״העולם נראה טוב יותר כשהאור שלך זורח ...״ ואתם ארגון הסיינטולוגיה, אור זוהר היום בהארלם.

הטכנולוגיה של ל. רון האברד מקדמת סוג בסיסי של חינוך. הוא הבין את הערך של ״דיבור בשפה של אנשים״.

כפי שהתנ״ך שאני לומד וקורא ומטיף ממנו אומר, ״ויאהב רוב העם לשמוע אותו״. ורון כתב כדי שכל אחד מאיתנו יוכל להבין.

עם תורתו, אור הידע מופיע ותוך כדי התקדמות, אתה כיחיד מגביר בהדרגה את הוואטים שלך עד שאתה רואה יותר אמת בעולם משראית קודם.

אז כן, אני איש נוצרי ואני מודה לאל היום במאורע זה, עבור הטכנולוגיה שהיא המורשת של ל. רון האברד שמיועדת לעם. כן! תודה לאל על החיים והרוח והמורשת של ל. רון האברד!

הכתבים שלנו אומרים ״לכו אל כל העולם״. ואחים ואחיות סיינטולוגים נמצאים שם בחוץ ולוקחים את עבודתם מאוד מאוד ברצינות. הסיינטולוגים מבקשים לעזור לאנשים שאת פניהם הם מעולם לא ראו, שבעיניהם הם אולי לעולם לא יסתכלו, ושאת שמותיהם הם לעולם לא ידעו.

וכשההבדל נעשה, אז המילים הופכות לבשר ודם, הן כבר לא התבטאויות ריקות. ואז, ורק אז, התחייה הופכת למציאות ולא רק לאפשרות.

ולכן, במאורע זה שבו החלום מתגשם, היום, הארגון האידיאלי והמרכז הקהילתי של סיינטולוגיה נפתחים בתור מקור השראה, אור של תקווה בים הסוער של זמננו. ביום זה, עולה בדעתי האנלוגיה של זרע.

כי כשאתם משקים אותו ושותלים אותו בקרקע הנכונה, תראו למה הוא הופך. אז הביטו בארגון האידיאלי הזה שפרח מולנו ... מי ייתן והוא יהיה מרכז השראה עבור תושבי הארלם ועבור תושבי כל הרבעים של העיר האהובה שלנו.

תודה רבה לכם ותודה לך ל. רון האברד.

הורד את הספר הלבן