בטקס חניכת ארגון הסיינטולוגיה של אינגלווד, הכומר ססיל ״צ׳יפ״ מורי, ראש (בדימוס) הכנסייה המתודיסטית-אפיסקופלית האפריקנית הראשונה בלוס אנג׳לס ועכשיו פרופ׳ ללימודי דת באוניברסיטת קליפורניה ביטא את הכבוד הרב שהוא רוכש למייסד הסיינטולוגיה ל. רון האברד וארגון הסיינטולוגיה. ״ידידיי, הארגון החדש הזה הוא הזדמנות לעשות שינוי. אני מעודד אתכם, הקהילה, להפיק את מלוא התועלת. ל. רון האברד היה גאון שיכול היה לומר ׳הנה הבעיה, הנה הפתרון, והנה הפרטים של איך אתם משיגים את הפתרון הזה׳. ובכן, הנה אחוזה שנבנתה על-ידי ל. רון האברד.

״הוא אדריכל הנפש ומעצב החלומות. האתגר שלנו הוא להשתמש במה שניתן לנו. אני מאוד מודה לכם על כל מה שנתתם לנו היום. שאלוהים יברך אתכם.״

טקסט וידיאו:

היה לי את העונג לעבוד עם רבים מהחברים בארגון שלכם בשלושת העשורים האחרונים. ולכן אני יודע שסופסוף יש אנשים עם מסירות מספקת, אומץ מספק ועוז-רוח מספק להמשיך ולהפוך את העיר הזו ואת העולם למקום טוב יותר. אנחנו זקוקים לעולם חדש.

כדי להשיג זאת צריך הלך רוח חדש. אי אפשר שיהיו בעולם אנשים עם הלכי רוח מוגבלים, אלא עם הלכי רוח חופשיים. העולם החדש צריך להיות לא רק עולם של צרכנים, אלו שגרים במה שנבנה, אלא יצרנים, אלו שיביאו למימוש את הדברים שאנו לא. ארגון הסיינטולוגיה והפעולות שלכם אכן מאפשרים את העולם הטוב יותר.

הבחנתי שההצלחה הגדולה של סיינטולוגיה נעוצה בעיקר בדבר הבא: היא מטפלת באדם כולו. היא מטפלת באופן הוליסטי. לא בחלקים. היא מטפלת במכלול של החוויה האנושית, לצאת לחופשי למען הטוב ביותר שלך. להיות חופשי זה להיות חופשי לחינוך, להיות חופשי להכשרה לעבודה. זה להיות חופשי מהשליליות ששולטת בחיים שלך. זה להיות חופשי מהכול. האתה החדש.

ידידיי, הארגון החדש הזה הוא הזדמנות לעשות שינוי. אני מעודד אתכם, הקהילה, להפיק את מלוא התועלת. אתם ואני נקראים ללא הרף על-ידי המשורר ״בנו אחוזות מפוארות יותר, אוי נפשי״. ובכן, הנה אחוזה שנבנתה על-ידי ל. רון האברד. הוא אדריכל הנפש ומעצב החלומות. האתגר שלנו הוא להשתמש במה שניתן לנו. ואני מאוד מודה על כל מה שנתתם לנו היום.

שאלוהים יברך אתכם. ובל נשכח, הדרך הטובה ביותר להגשים את חלומותיכם היא להתעורר.

הורד את הספר הלבן