הכומר ג׳ונס, בשבחיו על התרומה של ארגון הסיינטולוגיה לקהילה של הארלם, אומר ש-״מבחינה מקראית, כל תנועת שינוי שהתפתחה, התפתחה מאדם אחד. ל. רון האברד הוא תנועה למען שינוי, שינוי לטובה, שינוי עבור התעוררות ... ואני מאמין של. רון האברד השאיר מאחוריו מורשת של עושר שאנשים באמת יכולים להבין את הפוטנציאל שלהם ואת הדרך אל האושר, בהתבסס על תורתו ועל ההבנה שלו.

טקסט וידיאו:

הארלם היתה הרנסאנס של הרבה תנועות גדולות. זה פשוט מתקבל על הדעת שארגון הסיינטולוגיה יהיה פרק נוסף בהיסטוריה של הארלם כתנועה גדולה נוספת.

לאזור הזה פנים רבות, יש אנשים מאוד עשירים ובעלי השפעה ואז יש את המקופחים ואת המושחתים. הצורך שארגון הסיינטולוגיה יבוא בשעת רצון זו וייצור כזה אימפקט הוא חסר תקדים.

דיוויד מיסקביג׳ אמר, ״הגענו כדי לעזור לכם לעשות את מה שאתם צריכים כדי לעזור לעצמכם״. אנשים לא מבינים שהעזרה שהם מקבלים נמצאת בתוכם, השינוי שהם צריכים נמצא בתוכם. האפשרות להביא אנשים מהקהילה, להביא אנשים שלא יודעים שקיימת עזרה, לכאן למרכז הזה, להשפיע על חייהם בתקווה שזה יגרום לאפקט דומינו בכל מקום אחר שאליו הם הולכים – כי אם הם קיבלו עזרה מארגון הסיינטולוגיה של הארלם בהארלם, אז אני די בטוח שמישהו מקווינס, יוכל לבוא לכאן ולקבל את אותה עזרה.

יש הרבה אנשים במצוקה. הרבה אנשים הלכו לאיבוד. הרבה אנשים שרוצים עזרה לא יודעים אפילו איך לבקש אותה או את מי לבקש. העובדה שארגון הסיינטולוגיה נמצא כאן בזמן הזה כדי להיות אמצעי נוסף של תמיכה לעזרה שלה זקוקים האנשים, היא מדהימה, ממש מדהימה.

לומר למישהו, מישהו שלוקח סמים, מישהו שהסתבך במערכת של הרחוב, שהוא יכול למצוא את הדרך החוצה. אני עושה את זה במשך יותר מ-35 שנה ויש לי שותפים למאבק שבאים ואומרים ״הי, תקשיב, אנחנו יכולים לעזור לך לעשות את מה שאתה כבר אוהב לעשות. אתה יכול להיעזר בנו לעשות את ההבדל בחייהם של אנשים שאתה מת לעזור להם אבל מעולם לא היה לך גיבוי, מעולם לא היו לך המשאבים, מעולם לא היתה לך הנגישות״. באיזה עוד מקום אתה יכול למצוא מצגת וידיאו כה ייחודית כפי שאני רואה בארגון הסיינטולוגיה?

השותפות שאני מקווה שתנבע מזה תהיה בראש ובראשונה להזמין מנהיגים מדתות אחרות כדי לראות מה סיינטולוגיה יכולה לעשות, כדי לסייע להם בעבודתם בלי להתערב בעקרונות הדתיים שלהם, בלי לשנות את עמדתם לגבי משהו שהם עושים ושהם מרגישים שהוא חשוב להם. אבל אתה יכול להוסיף את זה למחסן הנשק שלך לעזור למישהו שייתכן שהוא לא יהיה מסוגל לשמוע אותך ברמה שלך אבל הוא כן ישמע את זה מארגון הסיינטולוגיה.

דיברתי היום עם מישהו ואמרתי ״כל מה שאין לו ערך, אינו מחזיק מעמד הרבה זמן״. לזה בבירור יש ערך וזה בא מאנשים בעלי חזון, מבחינה מקראית, כל תנועת שינוי שהתפתחה — כל תנועת שינוי שהתפתחה, התפתחה עם אדם אחד. ל. רון האברד הוא תנועה למען שינוי, שינוי לטובה, שינוי עבור התעוררות, שינוי עבור הכרה, שינוי עבור מימוש, שינוי עבור התגלות, לראות מה אתה יכול לעשות ולעשות את זה.

לא מלמדים את זה בדרך כלל, זה לא משהו שתלמד באיזה בית מדרש או באיזו מכללה. אתה צריך מישהו שיש לו מספיק חזון כדי לשים את זה בתוכך ואני מאמין של. רון האברד עשה את הדבר הזה. אני מאמין שהוא השאיר מאחוריו מורשת של עושר, שאנשים באמת יכולים להבין את הפוטנציאל שלהם ואת הדרך אל האושר, בהתבסס על תורתו ועל ההבנה שלו.

אני מעריך את המאמצים שלו. ברור שכדי לעשות עבודה מהסוג הזה ברמה הזאת, דרוש יותר מאשר רק את האדם הממוצע. יש משהו מיוחד בקשר אליו, משהו שונה בקשר אליו, משהו שצריך להיות גדול יותר מעבר לו, כי שמתי לב לדבר אחד והוא שאנשים לא בהכרח הופכים אותו לאלוהים, הוא לא האלוהים שלהם. הוא המדריך שלהם.

הורד את הספר הלבן