איך להישאר בריא | מרכז המשאבים למניעה

נרקונון הוקם ב-1966 על-ידי אסיר שהשתמש בכתביו של הסופר, ההומניסט ומייסד הסיינטולוגיה, ל. רון האברד כדי להיגמל מהתמכרות ממנה סבל עשרות שנים. היום, נרקונון מהווה רשת בינלאומית שבכל יום עוזרת לאנשים להשתקם מההרס שנגרם מהתמכרות לסמים.

שיטות הגמילה ומניעת השימוש בסמים של נרקונון שפועלות ללא שימוש בתחליפי סם, כוללות משטר פעילות מדויק שמנקה את הגוף ממשקעי סמים, ונהלים שמבוצעים כדי להקל את הייסורים הנפשיים והגופניים שקשורים לשימוש בסמים.

נרקונון לא רק מטפל בהשפעות המזיקות של שימוש בסמים על הגוף והמיינד, אלא גם בסיבות שבגללן האדם פנה לסמים מלכתחילה. נכון להיום, התכנית עזרה לעשרות אלפי אנשים להתחיל חיים חדשים ללא סמים.

אבל נרקונון לא מפסיק בנקודה זו; הוא מגיע אל צעירים ומבוגרים ומיידע אותם על סמים ועל התוצאות של השימוש בהם באמצעות תכנית ההסברה שלו בנושא סמים. נכון להיום, המומחים לחינוך בנושא הסמים של נרקונון הגיעו ליותר מ-16 מיליון איש.

חופש אמיתי עבור האדם אינו בר השגה בעולם שמוצף בשימוש בחומרים מזיקים והתמכרות לסמים. מסיבה זו, ארגון הסיינטולוגיה מחויב לחלוטין לתכניות שמטפלות ביעילות בבעיה החברתית הזאת.

צפה בהצלחות מבוגרי נרקונון

למידע נוסף על נרקונון וארגון הסיינטולוגיה התומך בתכניות העולמיות לעזור לאנשים להשתקם מההרס שנגרם מהתמכרות לסמים, צפה ב-:

הורד את הספר הלבן