בעולם שבו אנשים מקבלים מטר של דיווחי תקשורת מדאיגים על הפרת זכויות אדם – החל מהתקפות גז רעילות ועד לסחר בבני אדם, עוני ורעב מעשה ידי אדם – מעטים מבינים את זכויותיהם ומעטים עוד יותר יודעים איך ליישם אותן.

כמסורת מתמשכת להגן על המטרה ׳חופש עבור כולם׳, שואפים ארגוני הסיינטולוגיה וחבריהם לתקן את המצב באמצעות מתן חסות לאחד המיזמים הנרחבים ביותר בעולם בנוגע לחינוך בנושא זכויות אדם ומידע לציבור, מאוחדים למען זכויות האדם ולתכנית שלה לצעירים, נוער למען זכויות אדם.

השאיפות של ארגונים אלו, שאינם למטרת רווח ואינם דתיים הן כפולות: ללמד בני נוער את זכויות היסוד שלהם ובכך להעלות באופן משמעותי את המודעות בדור אחד; ולעתור לממשלות כדי שיישמו ויאכפו את הסעיפים של ההכרזה לכל באי עולם בדבר זכויות אדם של האומות המאוחדות משנת 1948, המסמך המוביל בעולם בתחום זכויות אדם, ויעניקו תמיכה רשמית לחינוך בנושא זכויות אדם בבתי-הספר.

׳מאוחדים למען זכויות אדם׳ ו-׳נוער למען זכויות אדם׳ תומכים בשפע של פעילויות ומספקים משאבים חינוכיים ב-17 שפות שמקדמים את המיזם הזה בכל שכבות החברה. התכניות האלו מתקבלות בחום על‑ידי רבים ומשתמשים בהן בבתי-ספר ומוסדות דתיים, בקבוצות אזרחיות וקהילתיות, בארגוני זכויות אדם, כוחות המשטרה, צבאות וארגונים ממשלתיים ברחבי העולם.

קטעי וידיאו נוספים על ׳מאוחדים למען זכויות האדם׳

למידע נוסף על מאוחדים למען זכויות האדם וארגון הסיינטולוגיה התומך בתכניות כלל-עולמיות כדי להפוך את זכויות האדם למציאות, צפה ב-:

הורד את הספר הלבן