התמכרות לסמים היא בעיה עולמית הדורשת פתרון עולמי.

כתגובה, ארגון הסיינטולוגיה וסיינטולוגים נותנים חסות לתכנית ׳האמת על סמים׳, אחד מהמיזמים הלא ממשלתיים לחינוך נגד סמים ומניעה הנרחבים ביותר בעולם. כדי להגדיל את הפופולאריות של חיים ללא סמים, מיליוני חומרים חינוכיים רבי-השפעה מופצים על-ידי ׳המוסד לעולם ללא סמים׳, ארגון ללא כוונת רווח, לקבוצות קהילתיות ולמוסדות ממשלתיים בכל רחבי העולם. תכנית ׳האמת על סמים׳ מבוססת על עשרות שנות ניסיון בחינוך ומניעה של שימוש בסמים. היא מתקשרת היטב, באופן אישי ודרך תקשורת המונים, מה קורה כשמשתמשים בסמים.

כשמציגים בפני צעירים עובדות לא מיופות לגבי מה שסמים יכולים לעשות הם נוטים במידה רבה לדחות בעצמם את הסמים. ולכן יש ביקוש גדול לתכנית ׳האמת על סמים׳ ככלי חינוכי בבתי-ספר, יחידות לאכיפת החוק ובמסגרות קהילתיות. יותר מ‑62 מיליון חוברות חינוכיות חולקו, והתשדירים לשירות הציבור הגיעו אל יותר מ‑260 מיליון צופים ב‑123 מדינות.

המרכיב המזיק ביותר שקיים
בחברה הנוכחית שלנו הוא סמים.

בנוסף, מחקרו של מר האברד בתחום זה הביא לעולם פתרונות לגמילה מסמים שאין כמוהם. מחקר זה דרבן את ארגון הסיינטולוגיה וסיינטולוגים ליזום את ׳האמת על הסמים׳, תכנית שהם מפעילים במשך יותר מעשרים שנה כדי לתת למיליוני איש את האמת על סמים.

ארגון הסיינטולוגיה וסיינטולוגים עושים כל שביכולתם כדי לשים קץ לשימוש בסמים באמצעות חינוך ומזמינים את כל מי ששותף לשאיפה של עולם נקי מסמים לקחת בכך חלק.

צפה בחינם במסרי השירות לציבור של עולם ללא סמים

למידע נוסף לגבי האמת על סמים וארגון הסיינטולוגיה התומך בתכניות כלל-עולמיות כדי ליצור עולם ללא סמים, צפה ב-:

הורד את הספר הלבן