בין אם הם משרתים בקהילות שלהם או בקצה השני של העולם, המוטו של היועצים הרוחניים המתנדבים של סיינטולוגיה הוא ״ניתן לעשות משהו בקשר לזה.״ התכנית שנוצרה באמצע שנות ה-70 על-ידי ל. רון האברד וממומנת על-ידי ארגון הסיינטולוגיה הבינלאומי בתור שירות חברתי דתי, מהווה כיום את אחד מכוחות ההצלה העצמאיים והבינלאומיים הגדולים והבולטים ביותר.

השליחות של ׳היועץ הרוחני המתנדב׳ היא להיות ״אדם שעוזר לזולתו על בסיס התנדבותי על-ידי השבת מטרה, אמת וערכים רוחניים לחייהם של אחרים״. מאות אלפי איש, סיינטולוגים ואחרים, הוכשרו באופן אישי או אונליין בקשת רחבה של מיומנויות שעושות שימוש ביסודות של סיינטולוגיה כדי להביא להקלה מסבל פיזי, נפשי או רוחני ולשפר כל היבט של החיים – תקשורת, למידה, נישואין, הורות, התמודדות עם מתחים, הצלחה במקום העבודה, השגת מטרות ורבים אחרים.

בנוסף, רשת עולמית של מתנדבים יוצרת את צוות המענה הקבוע של יועצים רוחניים מתנדבים למקרי אסון שמתגייס בשעת אסון, בין אם הוא מעשה ידי אדם או טבע, כשהם נענים לקריאה בכל זמן שצריכים אותם. הם משתפים פעולה עם כ-1,000 ארגונים וסוכנויות, ומשתמשים בכישוריהם ובניסיונם כדי להעניק תמיכה פיזית וסיוע רוחני במאות אתרי אסון.

צפה בסרטים ׳כלים לחיים של סיינטולוגיה׳

למידע נוסף על יועצים רוחניים מתנדבים וארגון הסיינטולוגיה התומך בתכניות כלל-עולמיות כדי להביא עזרה אפקטיבית בכל זמן ובכל מקום שדרושים, צפה ב-:

הורד את הספר הלבן